ייעוץ

המטרה של כל עסק בסופו של דבר הוא לייצר חוויה נעימה של שהייה בו.

ייעוץ נועד לעסק שמרגיש שמשהו חסר/לא עובד ויש צורך בעין מקצועית לראות איך ניתן לשפרו.

לדוגמא, משרד שרוצה לרענן את חלל הקבלה, חדר ישיבות או מסדרון, חנות שרוצה לשנות מיתוג ולפיכך צריכה לעשות שינוי בעיצוב הפנים, עסק שיש לו בעיית אקוסטיקה, תאורה, בית-אוכל שרוצה לשנות מיקומים של ישיבה, קליניקה שרוצה למשוך אליה קהל ועוד ועוד דוגמאות רבות.

יש להבין שהייעוץ ממוקד ולפי שעות והתוצאות שלו מוגבלות מאחר וזה לא תחליף לתכנון מקיף ולעיצוב פנים של עסק.

להלן שני מסלולים לבחירה:

חבילת ייעוץ בעסק "בשיטת עשה זו בעצמך": שעתיים ממוקדות הכוללות סיור בעסק, הגדרת צרכים ומטרות מצד הלקוח. מה הלקוח מקבל? מסמך מסודר ובו המלצות לתכנון ועיצוב, טיפים לאירגון מחדש, המלצות לחנויות לרכישה של אביזרים/חומרים, טלפונים של בעלי מקצוע וספקים לרכישה/עבודה עימם והכל כתוב ומאורגן כדי שתתחילו לעבוד באופן מיידי.

חבילת ייעוץ, יום ממוקד רכישות וליווי : מיוחד ללקוחות שרוצים גם המלצה מה כדאי לעשות בכדי לשנות את העסק וגם יד מכוונת ביום רכישות ממוקד שבו נגדיר יחד את המטרות וגם נוציא אותן לפועל. בשלב הראשון ניפגש לשעתיים ממוקדות בהן נגדיר מה האתגרים העומדים בפנינו ובשלב השני ניפגש ליום של רכישות בחנויות שייקבעו מראש בהתאם לצרכיי העסק. יום זה מהווה בדרך כלל הצלחה גדולה מאחר ולעיתים עסקים רוצים לעשות שינוי, מקבלים שעות יעוץ עם רשימה מסודרת מה צריך לעשות אבל… לא עושים את הצעד הבא.

אני ממליצה מאוד על ייעוץ שכולל בתוכו גם עשייה בכדי לעשות יחד, יד ביד, את הצעד הבא ולשנות את פני העסק שלכם!

אתם יותר ממוזמנים לפנות אליי בכדי לשמוע יותר ולקבוע פגישה: